VanOil

VanOil

Otwarte: 24 h / 7 dni.

Dane kontaktowe:
tel. kom.: +48 537-747-770
e-mail: biuro@auto-park-pks.pl

Stacja paliw Vanoil została otwarta 15 czerwca 2016 roku na terenie dawnej bazy autobusowej PKS w Jędrzejowie. Od samego początku swojej działalności oferujemy naszym klientom wysokiej jakości paliwa pochodzące od polskiej firmy Lotos. Na terenie stacji Vanoil znajduje się bardzo dobrze wyposażony sklep, kawiarnia Vancafe jak również myjnia samochodowa, parking TIR oraz Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Wszystko to sprawia, że kierowcy otrzymują kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie.

Oferujemy indywidualne warunki współpracy dla przedsiębiorców, instytucji i organizacji. Karta lojalnościowa Vanoil plus służy także jako karta prepaid na tankowanie pojazdów. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiowców.

Na stacji Vanoil można także kupić materiały opałowe (węgiel, ekogroszek, pelet). Więcej informacji znajduje się na stronie sklepu Vantech, na dole strony.

Poznaj zalety oferowanych paliw

Paliwa płynne dostarczane są na Vanoil przez polską firmę Lotos. Jest ona właścicielem najnowocześniejszej w Europie rafinerii. Dzięki nowoczesnym instalacjom i zaawansowanym technologiom uruchomionym w ramach Programu 10+ firma Lotos wytwarza najwyższej jakości produkty (benzynę: 95, 95 AL, 98, oleje napędowe: Eurodiesel). Mają one ponad dwadzieścia parametrów tworzących jakość paliw, między innymi spełniają wyśrubowaną normę UE, wg której zawartość siarki w benzynie/ oleju napędowym nie powinna przekraczać 10 ppm (parts per million – cząstek na milion). Cały proces produkcji jest pod stałą kontrolą. Paliwo jest analizowane na każdym etapie przerobu: sprawdzeniu podlegają zarówno wszystkie komponenty, jak i gotowy produkt, także po nalaniu już do cysterny/ zbiornika.​

Gaz LPG dostępny na stacji Vanoil pozyskiwany jest w procesie wydobycia gazu ziemnego posiada dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu unikalne i bardzo stabilne parametry jakości. Zaliczany jest on do gazów niezwykle czystych, co ma ogromne znaczenie w trakcie jego użytkowania. Oferowany przez Vanoil gaz LPG posiada optymalną i stabilną zawartość propanu (60% w zimie i nie mniej niż 50% w lecie), co gwarantuje doskonałą pracę silnika o każdej porze roku. Najniższy poziom obecności siarki (poniżej 30 mg/kg) wynikający z naturalnego procesu powstawania, obniża korozyjność LPG i ma korzystny wpływ na środowisko i układ katalitycznego spalania. Brak obecności wody w autogazie eliminuje jego właściwości korozyjne oraz problemy z przyczyną powstawania korków lodowych w układzie paliwowym.

Oferowane na Vanoil niezwykle bezpieczne i łatwe w obsłudze butle gazowe propan-butan o pojemności 11 kg są bardzo popularnym źródłem energii kuchenek gazowych. Szacuje się, że korzysta z nich ok. 40% polskich gospodarstw domowych. Cieszą się również popularnością w domkach letniskowych, barach i restauracjach stacjonarnych jak i ruchomych, czy też na imprezach plenerowych.
Najwyższej jakości i czystości naturalny gaz znajdujący się w oferowanych na Vanoil butlach spala się równym, niebieskim płomieniem, który nie brudzi garnków i nie wydziela zapachu, a przy tym zapewnia wysoką temperaturę gotowania. Dzięki temu potrawy gotują się szybciej, są smaczniejsze i zdrowsze, a ich gotowanie i jedzenie staję się czystą przyjemnością.

Udogodnienia dostępne na Vanoil

Sklep na stacji Vanoil czynny jest 24 godziny na dobę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szeroki wybór artykułów spożywczych, przemysłowych a także najbardziej potrzebnych produktów motoryzacyjnych. W naszym sklepie codziennie rano znajdziesz świeże pieczywo a także szeroki wybór przekąsek oraz słodyczy. Szeroka gama alkoholi i napojów zaspokoi każde podniebienie. W ofercie sklepu na stacji Vanoil nie zabraknie towarów codziennego użytku: gazet, papierosów, artykułów chemicznych i higienicznych dla Panów i Pań. Na półkach dostępna jest szeroka gama produktów pielęgnacyjnych i eksploatacyjnych dla samochodu.

W kawiarni Vancafe znajdziesz bardzo szeroką ofertę doskonałych i aromatycznych kaw a także herbatę, czekoladę i inne doskonałej jakości napoje. Duży wybór przekąsek, deserów i słodyczy będzie stanowił idealny dodatek na dalszą podróż. Dla klientów preferujących owoce i warzywa oferujemy także świeżo wyciskane soki, pyszne koktajle oraz świeże sałatki.

W razie problemów z jednośladem oferujemy możliwość skorzystania bezpłatnie z naszej stacji naprawy rowerów, wyposażonej w niezbędne narzędzia oraz pompkę do opon.

W budynku stacji Vanoil znajdują się oddzielne toalety męski oraz żeńskie. W części damskiej znajduje się wydzielone miejsce wyposażone w przewijak, sanitariat, umywalkę. W pomieszczeniu tym bez trudu i w dyskrecji można przewinąć niemowlęta. Toaleta dla niepełnosprawnych znajduje się w części damskiej.

 Stacja Vanoil jest wyposażona w certyfikowany alkomat stacjonarny. W urządzeniu zastosowano „policyjną” technologię czujnika elektrochemicznego, dzięki czemu zarówno precyzja pomiaru, jak i stabilność działania jest gwarantowana. Kolejne kroki wykonywania pomiaru oparte są na informacjach tekstowych wyświetlanych na ekranie LCD, a cały proces pomiaru jest bardzo łatwy, szybki i precyzyjny.

Zanim wykonasz test
Powstrzymaj się od palenia (na minimum 20 minut przed wykonaniem testu) oraz picia alkoholu (na 20 minut przed wykonaniem testu). Pozostałości alkoholu w ustach mogą znacznie zwiększyć wynik pomiaru. Taki sam skutek może mieć również wypicie aromatyzowanych lub owocowych soków, a także spożywanie słodyczy, lub syropów na bazie alkoholu, oraz płukanie ust płynami zawierającymi alkohol.

Pomiar zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu
Wrzuć monetę 2 zł do testera w otwór oznaczony napisem „COIN”, znajdujący się na prawym, bocznym panelu testera. Następnie pobierz słomkę z podajnika
i umieść ją w otworze do tego przeznaczonym. Tester rozpocznie przygotowanie do przeprowadzenia pomiaru, na ekranie wyświetla się napis:
— Przygotowanie do pomiaru. Czekaj —
O gotowości do pomiaru poinformuje podwójny sygnał dźwiękowy oraz wyświetlanie napisu:
Dmuchaj z równą siłą dopóki trwa dźwięk
Po poprawnie wykonanym pomiarze na wyświetlaczu wyświetli się wynik pomiaru w promilach (‰). W celu przeprowadzenia kolejnego pomiaru należy rozpocząć procedurę od początku.

Odkurzacz dostępny na stacji paliw Vanoil jest przeznaczony do sprzątania przestrzeni wewnętrznej samochodów osobowych i użytkowych oraz innych środków transportu i usuwania kurzu i zanieczyszczeń. opony
Za pomocą kompresora można napompować samochodów osobowych i użytkowych oraz innych środków transportu.
Urządzenia są ogólnodostępne i znajdują się po lewej stronie budynku stacji paliw Vanoil.

Galeria Vanoil

Auto Park PKS